KONST / Litografier / Färglitografi 12757321
nr 1275 7321
Harry Wichmann
(1916-1993), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad -69, PT, Stockholm. Motivet: 22x60 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 september 2019
kl 19:13:20
16/9 18:47:24
Harry Wichmann
Läs mer om Harry Wichmann